Реєстрація до участі у вебінарі “Целан. Лист з Києва. 2020”

Шановні друзі!

Вебінар “Целан. Лист з Києва. 2020”- це серія лекцій з синхронним перекладом українською, німецькою та російською мовами.

Щоб отримати запрошення до участі у вебінарі, напишіть, будь ласка, організаторам на адресу celan.kyiv.2020.participant@gmail.com. За бажання можете вказати у Вашому листі місце проживання (країна, населений пункт), Ваше ім`я, а також розповісти про обставини знайомства з творчістю Целана та ваші враження від неї.

У відповідь Вам буде надіслано посилання та інструкцію щодо участі.

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі не лише як слухачів, а й як авторів: Ви можете написати свій власний «лист з Києва» до друга від імені людини, що пережила трагічні події в своєму житті, і таким чином солідаризуватись з драмою поета, з трагедією Голокосту, або висловити свою солідарність у листі в якійсь іншій формі (надалі – «Лист»).

Вибрані листи буде опубліковано окремим виданням.

Зверніть увагу:

Надсилаючи свій «Лист», Ви декларуєте, що він є вашим власним твором, та передаєте усі авторські права на свій «Лист» організаторам проекту «Целан. Лист з Києва. 2020» (право відхилити публікацію або редагувати у разі, якщо Ваш “Лист” буде обрано для публікації).

Будемо вдячні, якщо супроводите Ваш «Лист» реквізитами, як то ім`я, прізвище або псевдонім, місце проживання (місто, населений пункт).

на головну